Ekipa Mladosti u 21. kolu BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine deklasirala je u Zenici ekipu Čelika retultatom 0:3.

Čelik je imao prvu veću šansu na utakmici i to u četvrtoj minuti. Nikolić je pokušao, a Velić je spasio Mladost. Anđušić je u 14. minuti iz voleja šutirao pored gola.

Nikolić je bio u šansi i na početku drugog poluvremena, a Velić je još jednom spasio Mladost.

Gosti iz Doboja kod Kaknja su došli do vodstva od 0:1 u 56. minuti kada je pogodio Arežina.

Mladost je novu šansu imala u 62. minuti kada je Mišić šutirao preko gola.

Mladost je do kraja postigla još dva gola i tako došla do ubjedljive pobjede. Prvo je Arežina po drugi put pogodio u 86. minuti za 0:2, a konačnih 0:3 postavio je Aladin Šišić u 87. minuti utakmice.

ČELIK – MLADOST 0:3

Stadion: Bilino polje (Zenica). Gledalaca: 3.000. Sudija: Admir Šehović (Sarajevo). Žuti kartoni: Salčinović (Čelik), Arežina, Mišić (Mladost).

ČELIK: Marković, Bevab, Šantić, Pandža, Salčinović, Livančić, Karamatić, Anđušić, Šišić, Celik i Nikolić.

MLADOST: Velić, Metalsi, Zahirović, Arežina, Lazić, Regoje, Pandža, Karahmet, Dilaver, Mujagić i Mišić.