UŽIVO: Mladost smanjila na 2:3!

U 88. i 89 minuti Miloš Brkić ekspresno postiže dva gola za tim iz Doboja kod Kaknja. U 88. minuti Brkić je sa 20-ak metara pogodio uz malu pomoć Mihojevića. Minut poslije gotovo identičan gol igrača domaćih, šutem s 20-ak metara.

U 83. minuti Sarajevo je stiglo do prednosti od 3:0. Kovačević je šutirao, lopta je pogodila Isakovića i završila u golu.

Sarajevo je u 60. minuti došlo do drugog gola protiv Mladosti, a strijelac je bio Nermin Crnkić.

Lijepa akcija Sarajeva išla je po dresnoj strani, a centrirao je Hodžić, nakon čega je lopta došla do Crnkića, koji je zatresao mrežu tima iz Doboja kod Kaknja.

Sada ekipi Mladosti trebaju tri gola kako bi se plasirali u finale Kupa Bosne i Hercegovine.

Haris Duljević je nakon 20-ak sekundi u drugom poluvremenu protiv Mladosti postigao pogodak za vodstvo Sarajeva.

Nakon što je lopta krenula sa centra Ivetić je dodao do Ahmetovića, koji je loptu proslijedio do Duljevića, a kapiten Sarajeva je sa ruba šesnaesterca lijepo pogodio za 0:1.