Prijateljska utakmica: Rudar poražen od Slavije

U drugom prijateljskom susretu Rudara i Slavije u toku pauze između jesenjeg i proljetnog dijela prvenstva, Slavija je bila uspješnija te je upisala pobjedu rezultatom 2:0.

U današnjem susretu koji je odigran u Visokom na terenu sa plastičnom podlogom Slavija je nastupila u najjačem sastavu a ovo je ujedno bila i ”generalka” pred početka Premijer lige BiH.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu. Rudar je bio ravnopravan protivnik, a Neimaralija je na samom početku susreta propustio izglednu šansu za postizanje pogotka.

U nastavku susreta Slavija je preko Salkovića i Lamburića stigla do pobjede, dok Rudaru preostaje da još malo poslože kockice u timu prije početka proljetnog dijela u Prvoj ligi FBiH.

Rudar – Slavija 0:2